pravidly portálu
Jaká je barva letní oblohy?

Proč se registrovat na DUMY.CZ?

  • Možnost vkládat DUMy, materiály
  • Možnost hodnocení materiálů a účastnit se diskuzí
  • Zajištění archivace a sdílení podle projektu EU peníze školám
  • Účast v soutěžích
  • Být součástí komunity

Registrace

Projekt www.dumy.cz je přímou reakcí na potřeby škol a pedagogických pracovníků, kteří v rámci projektu EU Peníze školám (EU PES) vytvářejí digitální učební materiály (DUM). V rámci projektu EU PES stojí před každým několik úkolů, které na sebe navazují odpovídající povinnosti. Našim cílem je pomoci právě na straně povinností a uvolnit tak pracovníkům ve školství ruce pro jejich hlavní činnost. Mezi základní myšlenky a podmínky projektu EU PES patří sdílení a archivování DUMů. Oba tyto požadavky můžete snadno splnit právě snadnou a rychlou registrací a zahájením aktivního využívání portálu www.dumy.cz. Navíc jako registrovaný uživatel můžete využít plnou funkčnost portálu a získat tak snadný přístup k množství ověřených materiálů.

Vytvoření uživatelského účtu je zcela zdarma, my se zavazujeme udržet trvalou bezplatnost projektu. Proces vytvoření uživatelského účtu je velmi snadný, na tři kliknutí.

Přihlašování je pomocí emailové adresy, nemusíte si tedy pamatovat další uživatelské jméno, ale jen svoje heslo pro vstup na portál.

Ihned po registraci je možné portál začít využívat, vyhledávat materiály, stahovat je i ukládat své. Můžete hodnotit jednotlivé materiály, psát k nim komentáře, odhalit případné chyby a nevrhnout jejich opravu či doplnění.

Registrací to teprve začíná!