Zeměpis ČR

Cena: 0.00 CZK
Velikost: 2.6 MB
Systém: Android 2.2 a vyšší


Vaše zkušenosti s využitím ve výuce

  • 1. Roman Vítů22.04.2015
    Dobrá aplikace, velmi přehledné pro práci s celou třídou, nabízí zábavné učení, kde si žáci procvičí povrch, řeky, města apod. přímo v mapě ČR, máme dobrou zpětnou vazbu, víme, kolikrát žáci chybovali. Část aplikace kraje ČR výborně zobrazuje nejdůležitější a nejatraktivnější místa v dané oblasti. Kraje se dají dobře hodnotit. Tuto aplikaci vřele doporučuji všem vyučujícím zeměpisu ve všech typech škol. Naši žáci s ní velmi rádi pracují. Projekt: Dotkněte se inovací CZ.1.07/1.3.00/51.0024 P03_dotkin
  • 2. Olga Vácová22.04.2015
    Zajímavá aplikace, velmi dobře zpracovaná a využitelná pro práci se skupinami i jednotlivými žáky. Pestré možnosti procvičování zeměpisných znalostí - povrch, řeky, města apod. přímo v mapě ČR. Velmi rychle je možné zjistit počet chyb a správné odpovědi, které je třeba opravit. Část aplikace kraje ČR výborně zobrazuje nejdůležitější a nejatraktivnější místa v dané oblasti. Kraje se dají dobře hodnotit. Tuto aplikaci vřele doporučuji všem vyučujícím zeměpisu ve všech typech škol. Naši žáci s ní velmi rádi pracují. Projekt: Dotkněte se inovací CZ.1.07/1.3.00/51.0024 P03_dotkin
Pro možnost komentování musíte být přihlášeni