<a href="http://dumy.cz"><img src="http://dumy.cz/images/logo/logo1.png"></a> <a href="http://dumy.cz"><img src="http://dumy.cz/images/logo/logo2.png"></a>

Podpořte portál DUMy.cz a vložte na stránky své školy logo portálu!

Potřebujete rychle najít své DUMy? Zadejte IČO školy a vložte odkaz na stránky své školy!

Nastavení ZDE.

Děkujeme vám!

Garant a provozovatel portálu DUMy.cz

BOXED, s.r.o.
Jenečská 1304, Unhošť, 273 51
pomoc@dumy.cz, 800 880 990
ITveSkole.cz, o.p.s.
Velflíkova 1428/4, Dejvice, 160 00 Praha
skoly@itveskole.cz, 800 550 660 
Časté dotazy naleznete na stránce FAQ
Podpora portálu: Pomoc pro uživatele portálu při schvalování, zamítání a odstraňování DUMů. Zodpovídá dotazy ohledně tvorby a citací u digitálních učebních materiálů.
 Ing., Bc.  Řezáčová Petra prezacova@itveskole.cz Tel: 606 069 067
Technická pomoc: Pro školy zajišťujeme odbornou pomoc před i po nákupu ICT techniky. Podporu nabízíme v oblasti interaktivní techniky, serverových řešení, správy ICT vybavení a v oblasti HW a SW vybavení, včetně podpory při licencování.

Jan Šíd jsid@boxed.cz Tel: 222 268 500

Projektová podpora: Pro registrované uživatele portálu DUMy.cz nabízíme zdarma konzultace a poradenství v projektech OP VK výzvy 56, výzvy 57 i v nově chystaných výzvách OP VVV, LZZ, IROP apod.) Projektová podpora je zajištěna po celou dobu trvání projektu. Bezplatně pomůžeme školám ve všech fázích projektu a to při tvorbě výstupů projektu, při jejich evidenci, archivaci i tvorbě monitorovacích zpráv. Pro školy jsme vytvořili datové úložiště data.itveskole.cz, kde je zajištěna archivace výstupů a kde je k dispozici řada návodů, vzorů dokumentů i smluv.

Darina Isevičová disevicova@itveskole.cz Tel: 222 268 519

  Zajišťujeme vzdělávání pedagogů v oblasti matematické a čtenářské (pre)gramotnosti, inkluze, osobnostně sociálního rozvoje pedagogů a mentoringu. Kompletní nabídku a medajlonky našich lektorů naleznete na www.itveskole.cz

Hlášení problémů s webem

pomoc@dumy.cz